Čo práve testujem - Október

31.10.2019 08:00


Fuu, tento mesiac bol celkom náročný, najprv som striehla na cultbeauty.co.uk adventný kalendár a teda myslím, že som to celkom lízla, lebo sa vypredal za dve hodiny. Keby ste chceli tipy na nejaké iné beauty adventné kalendáre, tak ich nájdete tu. To som si myslela, že najväčšia investícia túto jeseň je za mnou, ale potom prišla Caroline Hirons so svojím winter kit a aj keď som si hovorila, že to si určite nekúpim, keď som videla, čo je v ňom, tak som neodolala. Bola to totiž zmes mojich obľúbených produktoch a takých, čo už dlhom chcem vyskúšať. Časť produktov som si nechala a z časti sú vianočné darčeky, dve muchy jednou ranou. Tento set sa tiež vypredal super rýchlo, ale Caroline plánuje takéto sety aj v budúcnosti, ak vás to zaujalo. No a teraz poďme pekne poporade, čomu som neodolala tento mesiac.Začnem tým, čo som si nechala z Caroline Hirons setu. Prvé je Beauty Pie Japanfusion Pure Transforming Cleanser, toto bolo bez debaty, lebo k Beauty Pie sa neviem inak dostať, nedá sa objednať a som už dlhšie zvedavá.

Potom tam bolo Vitamin B sérum od Alpha-H, ktoré milujem. Je to vlastne niacinamide s peptidmi medi a ja už niekoľko mesiacov čakám, kedy budú mať na cultbeauty.co.uk naskladnenú super veľkosť, lebo sa oplatí viac.

Ďalšie je Zelens Power D Treatment Drops v malom 10 ml balení, toto chcem vyskúšať už neskutočne dlho, lebo je to celkom výnimočný produkt, ale vždy ma zastavila cena a teraz ho konečne môžem vyskúšať.

Ďalšie je hydratačné sérum od Indeed Labs Hydraluron Moisture Boosting Facial Serum, čo je značka, ktorú registrujem už veľmi dlho, ale ešte nikdy som sa nedostala k tomu, aby som niečo vyskúšala a toto sérum by malo byť super.

Potom tam bol Medik8 Crystal Retinal 3. Mňa osobne táto značka nijak nikdy nelákala, ale retinoidy majú vraj excelentné, takže rada vyskúšam.

Ďalší je kyselinový toner od Kate Somerville Liquid ExfoliKate, zatiaľ, čo som mala jej produkty, miniáturky a vzorky, tak boli exceletné, takže na toto sa teším.

Produkt, ktorý ma síce až tak nenadchol, ale rada ho vyskúšam je hydratačný krém od Murad Hydro-Dynami Ultimate Moisture, mal by byť výborný, tak som zvedavá, či pre mňa bude lepší ako milovaný Hydrate od Pestle&Mortar.

No a posledný produkt, ktorý som si nechala a na tento sa extrémne teším, lebo ho chcem vyskúšať už roky je Bedtime Beauty Boost od Oskia, čo je super výživný nočný krém.

Ešte tam bol Retinol Tonic od Pixi, Emma Hardie balzam, Pestle&Mortar očný krém a Josh Rosebrook Hydrating Accelerator, všetko produkty, ktoré mám doma otvorené, alebo do zásoby, lebo ich milujem, takže sú z nich skvelé vianočné darčeky.

Caroline Hirons nespravila len tento kit, ale vybavila aj rôzne zľavy a ja som si vďaka tomu konečne znova kúpila odličovací balzam Erase od Pestle&Mortar. Už je doma a myslím, že ho trochu zmenili, zdá sa mi ešte lepší, je homogénny a úplne hodvábne jemný, naozaj skvelý odličovací balzam.

Minulý mesiac som spravila objednávku aj od Dr Sam's, čo vždy veľmi zvažujem, lebo je tam dosť drahé poštovné. Tento mesiac mali akciu, že medzinárodné poštovné bolo zdarma, mňa to minulo, lebo som objednávala asi o týždeň skôr, ale snáď to budú opakovať v budúcnosti. Ja som si tentokrát objednala Flawless Cleanser, dve fľaše, lebo som si ho veľmi obľúbila, nový odlahčený krém Flawless Moisturizer Light a nové nočné sérum Flawless Nightly Serum, ktoré má super zloženie.

Čomu som neodolala, síce ešte v septembri, ale balík prišiel až v októbri, sú tohtoročné Hourglass limitky, dve paletky, jedna klasika, Ambient Lighting Edit so 6 púdrami a jedna 4 paletka len s lícenkami. A potom som neodolala ešte aj očným tieňom, lebo tam bol limitovaný fialový tieň a ja milujem fialovú, prvý dojem ste mohli vidieť tu.

Tento mesiac som robila objednávku aj na niche-beauty.com, hlavne kvôli mame, plus mali zľavu, tak som si tam aj ja niečo prihodila. Je to inak nemecký obchod, takže bezproblémové rýchle doručenie na Slovensko a majú tam super veci. No a objednala som si Relevee Mascara od Surrat, lebo tube technológia a skvelý super výživný lesk na pery od Lilah B.. A s týmito dvoma produktmi mám super zábavnú story, ako som totiž vyhadzovala krabice a prázdne obaly, tak som tak nejak nedopatrením hodila aj tieto dva produkty ešte zabalené. Prišla som na to na druhý deň, keď som prehladala celý byt a maskary a lesku nikde, tak som došla k záveru, že som ich asi vyhodila. Našťastie v Nemecku sa všetko prísne separuje, takže keď tak boli v kontajneri na papier. Smetiaky na paprier máme tri a ja som mala pocit, že som to hádzala do posledného, lenže ten bol úplne prázdny, tak ma oblial studený pot, že ich stihli odvtedy vyniesť, naštastie v druhom som zahliadla svoje krabice, uff... V našej super modernej bytovke máme kontajnery vo vnútri, čiže som sa nemusela ísť hrabať verejne von, ale teda aj tak to nezostalo tajné a úplne bez hanby. Lebo, kto nevojde akurát, keď som polkou tela v smeťáku, náš slovenský hausmeister, čo je niečo ako domovník, ktorý sa o všetko stará. Tak mi pomohol vybrať moju škatuľu plnú ďalších škatúl a ja som v nej lovila a našťastie vylovila, ale teda, aj taký je život beauty blogera.

Z niche-beauty.com som si obejdnala ešte hydratačnú masku na vlasy od Christophe Robin, túto značku milujem čoraz viac, je naozaj skvelá.

Ešte v auguste som si kúpila v Sephore Sugar Lip Treatment Sunscreen SPF 15 od Fresh, lebo balzamov mám síce milión, ale ani jeden bezfarebný a toto je celkom legenda.

No a posledná vec tento mesiac sú celkom novinky od The Inkey List. PHA Toner, čo je exfoliačný toner s najmodernejšou formou kyselín a Ceramide Night Treatment, čo znie ako super na zimnú dehydrovanú pleť.#co-prave-testujem #plet #make-up #vlasy #Alpha-H #Oskia #Kate-Somerville #PestleandMortar #Dr.Sams #Hourglass #The-Inkey-List #Fresh #Lilah-B #Christophe-Robin #Zelens #Murad #Beauty-Pie #Indeed-Labs #Medik8

Môže vás zaujať

Môj obchod

Nakupovanie

YOUTUBE

@katka

KONTAKT

zrkadielko.sk@gmail.com