Sunday Riley Auto Correct Brightening And Depuffing Eye Contour Cream

02.02.2023 12:00


Rozmýšľam, či som si ja vôbec niekedy kúpila nejaký Sunday Riley produkt, hmm? Asi jeden, všetko ostatné sa ku mne dostalo cez rôzne boxy, kalendáre a podobne. Sunday Riley proste nie je u mňa prvá voľba, aj keď ich stále registrujem a stále mám niečo na wishliste. Navyše, väčšinou nie som s ich produktmi úplne spokojná, hlavne, keď zvážim cenu, preto bol pre mňa tento očný krém veľmi príjemným prekvapením. Aj keď teda som si ho nekúpila a sama by som si ho asi nikdy nekúpila, dostal sa ku mne v nejakom boxe a zatiaľ je to umňa najlepší Sunday Riley produkt.V prvom momente ma tento krém prekvapil v tom, aký je rozjasňujúci. Jasné, je to čiastočne len dočasný efekt vďaka rozjasňujúcim čiastočkám, ale keď sa ráno zobudíte s parádnymi kruhmi, tak je takýto efekt na nezaplatenie. Konzistencia krému je ľahká, ale zároveň je dostatočne hydratačný a zvláčňujúci a perfektne funguje pod make-up, čo bude aj tým, že sú tam silikóny, ale tu mi to nejak nevadí. Nie je to taký ten ťažký silikónový efekt a aspoň robí naozaj dobrú bázu na korektor a make-up.Okrem okamžitého rozjasnenia tento krém aj vďaka zloženiu dlhodobo zlepšuje kruhy a opuchy pod očami. Kľúčové ingrediencie sú:

Kofeín - zlatý štandard v boji s kruhmi a opuchmi pod očami.

Brazílsky ženšen - redukuje opuchy.

Extrakt z pagaštanu konského - vyhladzuje očné okolie a zjemňuje vrásky.

Extrakt z rastliny Acmella Oleracea - instatne vyhládza vrásky.

Extrakt zo šupky melónu - hydratuje a zlepšuje kožnú bariéru.

Luteín - antioxidant získaný z nechtíka, ktorý poskytuje kritickú podporu očnému okoliu, nech už to znamená čokoľvek :D, ale teda to tvrdí Sunday Riley.

Zvláčňujúce ingrediencie sú kakaové a bambucké maslo a ešte je tam sodná soľ PCA, ktorá poskytuje hydratáciu.Vhodný je pre všetky typy pleti, je bez parfumácie, takže aj pre citlivú. Používať ho môžete ráno aj večer, ja preferujem ráno a večer často používam niečo s retinolom. Sunday Riley uvádza, že treba naniesť 2-3 pumpičky, mne sa to zdá strašne veľa a bohato si vystačím s jednou pumpičkou, aj to nie plnou. Ideálne je nanášať ho jemným vklepkaním pod oči, nie na pohyblivé viečko.Obal je sklenený s dobrou pumpičkou, ktorá dávkuje tak akurát. Objem je 15 ml a spotrebovať ho treba do 12 mesiacov od otvorenia.

Ak hľadáte dobrý instantne rozjasňujúci očný krém, ktorý hydratuje, pomáha s kruhmi, opuchmi a vráskami, tento je skvelý. Dobrá alternatíva a krém s podobným efektom je Aura od Summer Fridays. Sunday Riley Auto Correct Brightening And Depuffing Eye Contour Cream kúpite napríklad na cultbeauty.com, SpaceNK.com a niche-beauty.com
#ocny-krem #Sunday-Riley #plet #kruhy-pod-ocami

Môže vás zaujať

Môj obchod

Nakupovanie

YOUTUBE

@katka

KONTAKT

zrkadielko.sk@gmail.com