Ako dokonale zakryť kruhy pod očami podľa Becca

04.04.2019 08:00


Korektor na kruhy pod očami od Becca ste u mňa v líčiacich videách mohli vidieť nespočetne veľa krát, recenzia o ňom je tu. Je to jeden z najlepších korektorov na kruhy pod oči, naozaj funguje, kryje, rozjasňuje a drží a ja som si teraz kúpila druhé nové balenie.Ale to, o čom chcem dnes písať, je celá sada produktov, ktorú Becca má, na zakrývanie kruhov pod očami. Sú to tri produkty, primer, už vyššie spomínaný korektor a púder. Trio, ktoré vám má zabezpečiť dokonale zakryté kruhy pod očami a rozjasnenie očného okolia. A dnes to bude hlavne o tých dvoch nových produktoch, no nových, už ich majú skoro rok, ktoré skvele dopĺňajú úžasný Under Eye Brightening Corrector, ktorý odo mňa už poznáte.Ako prvý krok máte použiť primer Anti-Fatigue Under Eye Primer. Tento primer je vyslovene určený pod oči a má očné okolie vyhladiť, hydratovať a rozjasniť. Tiež má chladiť, ale toto som si ja vôbec nevšimla. Obsahuje kofeín, ktorý by mal pomôcť stiahnuť opuch a tiež matcha zelený čaj, obidve látky sú antioxidanty, ktoré pomáhajú pleť chrániť. Ďalej má v sebe aj výťažky z uhorky a harmančeka, ktoré majú očné okolie upokojovať a hydratovať. Ja som si nejaký extra efekt hydratácie a osvieženia nevšimla, ale to neznamená, že tam nie.Tie najhlavnejšie zložky sú však samozrejme silikóny, ktoré pleť vyhládzajú. A to tento primer robí naozaj excelentne, dokonale pleť vyhladí a vyplní vrásky, takže máte pleť pod očami hladkú a jednotnú, takže všetko ďalšie, čo naniesete ide na perfektný podklad. Nie je to viditeľný efekt, ako vidno na fotke vyššie, všetky fotky sú robené tak, že produkty som nanášala len pod moje práve oko, aby ste vedeli porovnať efekt s ľavým okom, kde nie je nanesené nič. A aj keď sa pozriete naozaj pozorne žiadny rozdiel nevidíte, ale na dotyk to cítite, že pleť je hladšia a jednotná, možno vidno, že je aj trochu vypnutešia.Blbé ale je, že sa mi nepodarilo odpozorovať, že by predlžoval výdrž. Očné okolie síce vyhladí, ale keď som robila pokus, že pod jedným okom bol a druhým nie, tak výdrž korektoru bola rovnaká. Takže je to síce celkom príjemný produkt, ale nie som si istá, že či je až tak veľmi užitočný, možno závisí aj od toho, aké to očné okolie vlastne máte. Obal vyzerá ako kocka ľadu a celkom sa ma páči. Myslím, že mám rada na oči takéto tuhšie primre ako tie tekuté, ale to je moja osobná preferencia. Skúšala som ho aj na viečko, pekne ho vyhladí a tiene držia lepšie, ale to asi závisí aj od tieňov, takže ho viete používať aj ako bázu pod očné tiene, ak je treba.
Potom máte naniesť Under Eye Brightening Corrector, čo je hviezda tejto trojice. Tento korektor má veľmi zvláštnu textúru, takú voskovú, ktorá skvele splynie s pleťou, lebo sa na nej tak nejak rozpustí. Má v sebe mini mikro čiastočky, ktoré reflektujú svetlo, preto očné okolie krásne rozjasňuje a zároveň vďaka tej farbe neutralizuje tmavé a modré podtóny pod očami.

Odkedy som napísala o ňom recenziu, tak pridali aj tmavší odtieň, takže teraz majú dva. Ja používam ten svetlejší, ktorý je Light to Medium a myslím, že pre bežný slovenský odtieň pleti je ideálny. Under Eye Brightening Corrector je podľa mňa hviezda tejto trojice produktov a fakt dokáže pomôcť s kruhmi, to do akej miery ich dokáže zakryť samozrejme závisí aj od tých kruhov, ale myslím, že na bežné kruhy pod očami z nevyspatia funguje perfektne. Podrobnejšie ho nájdete popísaný v recenzii tu.
No a posledný je púder na zafixovanie, Under Eye Brightening Setting Powder, ktorý ma všetko pekne zafixovať a zároveň je aj rozjasňujúci. S tým rozjasnením je to taká haluz, ten púder vyzerá matný a ja som si dlho myslela, že proste to je tak trochu odrb s tým rozjasnením. Akože nemôžem povedať, že by to očné okolie zmatňoval, práve naopak, zafixuje to, ale nie je to kriedové zmatnenie, ako robia bežné púdre, ale nemala som pocit, že by rozjasňoval.A túto záhadu som vyriešila až na dovolenke, keď som sa večer líčila pred takým tým hotelovým zrkadlom, kde máte tie bodové svetlá zhora, čo je inak najhrošie svetlo na líčenie a zrazu sa ten púder neskutočne trblietal. Takže hej, je naozaj rozjasňujúci, nie je to viditeľné voľným okom, ani pod tým okom, ale podprahovo je to rozjasňujúce. Tie trblietky sú najviac mikro, ako si viete predstaviť a robí to super efekt. Je to vlastne rozjasnenie, ktoré nevidíte, čistá haluz. Pokúšala som sa to aj odfotiť, ale nepodarilo sa mi to, takže mi to musíte uveriť.Tento púder je transparentný, takže vhodný pre všetky odtiene pleti. Čo je ešte na ňom super fascinujúce je to, ako je jemný, asi najjemnejší sypký púder, aký som mala. Je až taký jemný, že občas sa mi stane, že ho vdýchnem a neskutočne ma dráždi v nose, čo asi nie je dobre. Najdôležitejšie ale je, že naozaj perfektne korektor zafixuje, môžete ho samozrejme použiť aj na iné miesta ako pod oči a netreba ho veľa. To balenie je relatívne malé, 2,7 g a ja som si roky vystačila s bežný sypkým púdrom od Vichy, ale musím povedať, že toto je iný level.

Tento púder by mal byť dokonca taký, že pri fotení vám nerobí tie biele čmuhy, ako niektoré púdre. To rozjasnenie robia pomleté perly, to možno vysvetľuje tú cenu a potom ešte obsahuje austrálske divé čučoriedky, či čo, nejaké berry proste, ktoré vyživujú pleť antioxidantmi. A tiež obsahuje kmeňové bunky z malín, ktoré majú pleť hydratovať a zabraňovať úsadzaniu vo vráskach. Drží, je super jemný, hodvábny na dotyk, nezachádza do vrások a ešte aj rozjasňuje. Takže, ak vás trápia kruhy pod očami určite stojí za vyskúšanie.

To, čo sa definitívne oplatí vyskúšať z tejto trojice, ak vás trápia kruhy pod očami, je korektor. Ak máte problémy so zafixovaním korektoru, tak púder je tiež skvelý, aj keď takýchto púdrov je na trhu veľmi veľa a nájdete aj lacnejšiu alternatívu. Primer je produkt, ktorý asi potrebujete najmenej, ako som písala nevidela som veľmi rozdiel s ním a bez neho pod očami, fungoval aj pod očné tiene na viečko, ale tiež primerov je trhu veľa a nájdete aj veľmi dobré, ktoré sú lacnejšie. Becca produkty kúpite napríklad na CultBeauty.co.uk, alebo Sephora.cz.

#make-up #Becca #kruhy-pod-ocami #korektor #primer #puder

Môže vás zaujať

Moje top produkty

YOUTUBE

@katka

KONTAKT

zrkadielko.sk@gmail.com